Punkty zostały w Głogowie

Dodano: 14/03/2022 - Numer 3137 - 14.03.2022

Piłkarze ręczni Chrobrego pokonali MMTS Kwidzyn 29:28 w meczu Superligi. Bohaterem gospodarzy był bramkarz Rafał Stachera.

Gospodarze dobrze rozpoczęli to spotkanie. Przez całą pierwszą połowę dominowali na parkiecie, przede wszystkim dzięki bardzo dobrej i agresywnej obronie. Rafał Stachera bardzo pomagał swoją świetną dyspozycją w bramce i kwidzynianie mieli naprawdę spore problemy ze zdobywaniem bramek w tej części spotkania. Głogowianie z każdą minutą powiększali przewagę i na przerwę schodzili do szatni, prowadząc pięcioma bramkami.

Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej. Goście od pierwszych minut zaczęli sukcesywnie odrabiać straty. Chrobry miał trudności w grze w ataku, zaczął też trochę słabiej grać w