Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kolejny krok Miedzi w stronę ekstraklasy

Dodano: 10/04/2018 - numer 1997 - 10.04.2018
Piłkarze Miedzi Legnica pokonali w wyjazdowym spotkaniu Bytovię 2:0 i uczynili kolejny krok w kierunku awansu do ekstraklasy. Bramki dla legniczan zdobyli Wojciech Łobodziński w 34. i Fabian Piasecki w 87. minucie. Dolnoślązacy mają w tym sezonie jeden cel – awans i są na jak najlepszej drodze do jego osiągnięcia. Po tej kolejce legniczanie są liderem tabeli z 44 pkt na koncie. Mają co prawda jedno spotkanie rozegrane więcej, jednak cztery punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli dają Miedzi zdecydowaną przewagę psychologiczną. Widać wyraźnie, że piłkarze Dominika Nowaka są zdeterminowani, aby osiągnąć cel. Zwycięstwo nad Bytovią było ich czwartym wygranym wiosennym spotkaniem. Do tego dochodzi punkt zdobyty w derbach z Chrobrym Głogów. Legniczanie realizują swoje zadania i nie
     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze