Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Turów Zgorzelec znów przegrał

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Nie udało się zawodnikom Turowa wyrównać stanu ćwierćfinałowej rywalizacji z Anwilem Włocławek. W sobotnim spotkaniu podopieczni Michaela Claxtona ulegli włocławianom 72:86 i w serii przegrywają już 0:2. Teraz rywalizacja przenosi się do Zgorzelca. Trzeci pojedynek już we wtorek. Początek spotkania nie wskazywał na to, że Anwil znów wygra lekko i łatwo. Na pewno duża w tym zasługa Camerona Ayersa, który robił wszystko, aby poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Niestety, jeden zawodnik choćby nie wiadomo jak się starał, sam meczu nie wygra. Ayers nie miał w tym spotkaniu wsparcia kolegów z drużyny, co zadecydowało o wyniku. Co prawda Stefan Balmazović również zakończył spotkanie z dwucyfrową zdobyczą punktową (14 oczek), jednak aż 12 z
     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze