Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

GKS gra z liderem

Dodano: 04/05/2018 - numer 2016 - 04.05.2018
Dziś w Tychach mecz dwóch najlepiej spisujących się wiosną drużyn Nice 1 Ligi. GKS zmierzy się z Miedzią Legnica, czyli przewodzącym stawce głównym faworytem do awansu do Lotto Ekstraklasy. Początek meczu – niczym w Lidze Mistrzów – o godz. 20.45. Miedź zdobyła w tym roku 21 pkt za sześć zwycięstw i trzy remisy, GKS – o punkt mniej, sześć razy wygrywając, dwa razy remisując i raz przegrywając. Tę jedyną porażkę tyszanie ponieśli w ubiegłym tygodniu w Bytowie (0:1 z Drutexem-Bytovią), co nie może jednak wpływać na świetną postawę ich wiosennych poczynań, dzięki którym szybko uciekli z dolnych rejonów tabeli, w praktyce zapewniając sobie utrzymanie. Legniczanie walczą o historyczny awans do ekstraklasy, GKS – już tylko o
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze