Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wrocław, Częstochowa czy Tarnowskie Góry?

Dodano: 11/06/2018 - numer 2047 - 11.06.2018
Już tylko trzy zespoły liczą się w walce o awans do drugiej ligi z dolnośląskiej trzeciej ligi: Ślęza Wrocław, Gwarek Tarnowskie Góry i Skra Częstochowa. W przedostatniej kolejce Ślęza i Skra solidarnie wygrały swoje spotkania wyjazdowe. Wrocławianie pokonali 1:0 Rekord Bielsko-Biała po trafieniu Dawida Molskiego w 90. minucie. Częstochowianie z kolei wygrali 4:0 z Polonią Głubczyce. Zarówno Ślęza, jak i Skra zgromadziły na swoim koncie po 63 punkty. Gwarek w poprzedniej kolejce zremisował wyjazdowe spotkanie z Lechią Dzierżoniów 2:2 i do liderującej dwójki traci trzy punkty. Kwestia awansu rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Ślęza zmierzy się w niej na swoim boisku z KS Polkowice, a Skra podejmie BKS Stal Bielsko-Biała. Gwarek z kolei zmierzy się również u siebie z rezerwami Górnika
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze