Widzew wygrał po raz czwarty w tym sezonie

Piłkarze Widzewa Łódź znów rozegrali dwie różne części meczu. W pierwszej odsłonie starcia z Resovią strzelili dwa gole, a po przerwie oddali pole rywalom i mało brakowało, a straciliby dwa punkty. Jedenastka łódzkiej drużyny różniła się od tej, która rozpoczęła mecz w Rybniku (2:2). Trener Radosław Mroczkowski dokonał aż czterech zmian w podstawowym składzie. Kontuzjowanego Sebastiana Kamińskiego zastąpił Marcin Kozłowski. Dla wychowanka Widzewa był to dopiero pierwszy występ w tym sezonie. Od pierwszej minuty zagrali też: Marek Zuziak, Simonas Paulius i Robert Demjan, a na ławce usiedli: Michał Miller, Maciej Kaźmierowicz oraz Daniel Świderski. Kibice Widzewa ledwo zajęli swoje miejsca, a już padła pierwsza bramka. W 2. min spotkania Marek Zuziak wywalczył rzut rożny. Piłkę na drugi