Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Inauguracyjne zwycięstwo

Dodano: 03/10/2018 - numer 2144 - 03.10.2018
W swoim pierwszym spotkaniu nowego sezonu koszykarze Śląska Wrocław zrobili pierwszy krok w kierunku wyznaczonego na ten sezon celu, czyli awansu. We własnej hali pokonali Polfarmex Kutno 87:77. Początek spotkania był w miarę wyrównany – żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać więcej niż kilku punktów przewagi. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem po 19. W drugiej odsłonie spotkania przewagę zdobył zespół gości, ale już trzecia i czwarta należały do zawodników Radosława Hyżego. Przewaga wrocławian rosła z akcji na akcję, aby na koniec spotkania wynieść 10 pkt. Z taką grą jak w pierwszym spotkaniu wrocławianie nie powinni mieć problemów z awansem. – Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie. Od samego początku drużyna z Kutna grała bardzo fizycznie, agresywnie, nie pozwalała nam na zbyt
     

63%
pozostało do przeczytania: 37%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze