Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Nie będą zwracać za bilety

Dodano: 06/11/2017 - numer 1870 - 06.11.2017
GKS Bełchatów pokonał przed własną publicznością Gryfa Wejherowo 1:0. Przed spotkaniem bełchatowski klub zapowiadał, że w razie przegranej lub remisu zwróci kibicom pieniądze za bilety. W innym meczu II ligi ŁKS Łódź okazał się lepszy od Rozwoju Katowice.  Sobotnie spotkanie w Bełchatowie mogło się podobać kibicom zgromadzonym na trybunach. Mimo że padła tylko jedna bramka, to emocji nie brakowało. Już w 7. min czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości Przemysław Kamiński, który sfaulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Dawida Flaszkę. Od tej pory Gryf grał w dziesiątkę. W 41. min powinno być 1:0 dla „Brunatnych”, ale Flaszka przestrzelił z czterech metrów. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie. W 53. min Bartłomiej Bartosiak wpadł w narożnik pola karnego i mocnym
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze