Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Miedź Legnica wzmacnia obronę

Dodano: 20/02/2018 - numer 1956 - 20.02.2018
Dolnośląski pierwszoligowiec wzmacnia swoją linię defensywną. Do zespołu Dominika Nowaka dołączył Brazylijczyk mający również polskie obywatelstwo – Luiz Carlos Santos znany jako Deleu. 33-letni zawodnik ma zwiększyć rywalizację w obronie. Piłkarz ten może grać zarówno na lewej, jak i na prawej stronie linii defensywnej. Uznałem, że na bokach obrony powinniśmy zwiększyć rywalizację, a jednocześnie zabezpieczyć się na wypadek ewentualnych problemów zdrowotnych i kontuzji. O Deleu zebrałem bardzo pozytywne opinie. To zawodnik, który może nam pomóc w rundzie wiosennej – tak o sprowadzeniu piłkarza mówi trener legniczan Dominik Nowak. Deleu jest znany polskim kibicom. Przez ostatnie osiem sezonów występował w ekstraklasie – najpierw przez cztery lata w Lechii Gdańsk, a w kolejnych czterech
     

67%
pozostało do przeczytania: 33%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze