Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pierwsza porażka Śląska

Dodano: 30/09/2019 - numer 2445 - 30.09.2019
Wrocławianie przyjechali do stolicy województwa świętokrzyskiego z zamiarem przedłużenia serii 14 meczów bez porażki w ekstraklasie. Ostatnia przegrana miała miejsce w kwietniu. Co ciekawe, również w kwietniu ostatnie zwycięstwo na swoim boisku odnieśli piłkarze Korony. Pokonali wówczas... Śląsk Wrocław. Na początku meczu chęć przedłużenia dobrej serii wykazywali goście. Już w 2. min fenomenalne podania Łabojki przeszyło dwie linie defensywne Korony, do piłki dopadł Płacheta, jednak nie zdołał wykorzystać sytuacji, przegrywając pojedynek sam na sam z Koziołem. Grający w identycznym zestawieniu co podczas poprzedniego ligowego meczu z Zagłębiem trójkolorowi mieli optyczną przewagę i częściej potrafili zagrozić rywalom w ich polu karnym. Dwa razy szczęścia szukał Exposito, lobem z ponad 40
     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze