Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Warto stawiać na młodych

Dodano: 16/11/2019 - numer 2484 - 16.11.2019
O tym, że warto stawiać na młodych zawodników, przekonują się teraz nasze kluby siatkarskie, zwłaszcza męski Chełmiec Aqua-Zdrój. Przed kilku laty, kiedy w rozgrywkach młodzieżowych trudno było o awans na szczebel centralny, postanowiono wrócić m.in. do bardzo wczesnej selekcji. Zapewne nie bez znaczenia był dobry okres Victorii PWSZ w I lidze, a także polskie sukcesy siatkarzy na MŚ i w europejskich rozgrywkach. I teraz są tego efekty. Miło jest widzieć dwie wałbrzyskie drużyny w rozgrywkach juniorów na pierwszych miejscach w dwóch grupach. Wśród kadetów Chełmiec AZ jest liderem. Zobaczymy, na co stać naszych młodzików. Mamy także dwie drużyny młodziczek. Kadetki czy juniorki też mogą już myśleć o medalach MDŚ, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nieosiągalnym marzeniem. Tak trzymać
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze