Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dziękujemy, Łukaszu!

Dodano: 20/11/2019 - numer 2487 - 20.11.2019
Łukasz Piszczek rozstał się z kadrą narodową po nieudanych dla Polaków mistrzostwach świata w 2018 r. Spotkaniem ze Słowenią oficjalnie i z honorami zakończył swoją reprezentacyjną przygodę. W kadrze rozegrał 65 spotkań. Przez lata był filarem defensywy, nowoczesnym prawym obrońcą, który nie tylko potrafił uprzykrzać życie boiskowym rywalom, lecz także słynął z rajdów, które kończyły się precyzyjnymi dośrodkowaniami. Popularny „Piszczu” urodził się w 1985 r. w szpitalu w Czechowicach-Dziedzicach, ale jego dom rodzinny z dziada pradziada jest w Goczałkowicach-Zdroju. Tata Kazimierz jest mocno związany ze sportem w Goczałkowicach. Bracia najmłodszego Łukasza też grali w piłkę. Najstarszy Marek reprezentował GKS Tychy,
     

13%
pozostało do przeczytania: 87%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze