Polski Przedsiębiorca 2019 Gazety Polskiej Codziennie

 • fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  VI edycja konkursu Polski Przedsiębiorca

  Trwa szósta edycja konkursu „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie”, którego celem jest promowanie przedsiębiorców wspierających rozwój polskiej gospodarki i przyczyniających się do propagowania patriotyzmu gospodarczego.
  Czytaj więcej »
 • Relacja z V edycji gali konkursu

  Znamy już laureatów 5. edycji konkursu „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie”, którego celem jest promowanie postaw przedsiębiorców wspierających rozwój polskiej gospodarki i przyczyniających się do propagowania patriotyzmu gospodarczego.
  Czytaj więcej »
 • Polski Przedsiębiorca 2019 - Retransmisja z rozdania nagród

  Rozstrzygnięcie konkursu Polski Przedsiębiorca 2019 „Gazety Polskiej Codziennie” odbyło się 25 października 2020 roku, o godzinie 18.00. Zapraszamy 27.10 o godz. 20.00 do retransmisji wideo, która pojawi się na tej stronie oraz na portalu niezalezna.pl i na fanpage’u „Gazety Polskiej Codziennie”.
  Czytaj więcej »
 • fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  O Konkursie

  Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepszych polskich przedsiębiorców, pokazać najbardziej pomysłowych i innowacyjnych, nagrodzić filantropów, pochwalić się eksporterami produktów z etykietą „Made in Poland”.
  Czytaj więcej »
 • .

  Partnerzy

  Nad wydarzeniem patronat objęli
  Czytaj więcej »
 • fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  Laureaci

  W ramach konkursu „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” zostają uhonorowani najlepsi polscy przedsiębiorcy w pięciu kategoriach: eksporter, innowator, lider przemysłu, reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw oraz filantrop.
  Czytaj więcej »
 • fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  Relacja z IV edycji gali konkursu

  W Polsce bardzo długo wstydziliśmy się tego, co polskie. „Gazeta Polska” przez wiele lat wspominała, że bez silnej polskiej marki, bez przywiązania do polskich produktów nie zbudujemy siły polskiej gospodarki i dzisiaj te postawy się zmieniają.
  Czytaj więcej »
 • fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  Fotorelacje

  Zdjęcia ze wszystkich edycji konkursu „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie”.
  Czytaj więcej »
 • fot. Cyntia Harasim/youtube.com

  Regulamin Konkursu

  Niniejszy Regulamin ustala zasady przyznawania Nagrody „Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie” w Konkursie „Polski Przedsiębiorca 2020”. 
  Czytaj więcej »