reklama


Sukces aukcji obrazów z książki red. Sakiewicza

​NASZA AKCJA \ Wsparcie dla najmłodszych z domu dziecka

numer 2508 - 14.12.2019Kultura

Ponad 30 tys. zł udało się zebrać podczas aukcji obrazów Darii Kubrak, które ilustrują książkę „Pociąg życia. Bajki dla Kostka i Mateuszka”. Pieniądze trafią do dzieci z domów dziecka, podopiecznych Fundacji „Red is Bad”. – To wielki sukces. Dziękuję Galerii Delfiny, braciom Krasickim i firmie Art Media za wsparcie – powiedział Tomasz Sakiewicz, autor książki.

W czwartek wieczorem w warszawskiej Galerii Delfiny odbył się wieczór promujący najnowszą książkę redaktora naczelnego „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasza Sakiewicza. „Pociąg życia. Bajki dla Kostka i Mateuszka” to nie tylko mądre opowieści mające na celu wspieranie dzieci w niełatwym procesie dorastania, lecz także piękne ilustracje Darii Kubrak. To one, w formie obrazów, wystawione były na specjalnej aukcji towarzyszącej wieczorowi promocyjnemu.

– Tego dnia od mojej książki na pewno ważniejsza była aukcja, bo setki dzieci z domów dziecka dzięki tym pieniądzom będą miały piękny prezent na święta – mówi „Codziennej” Tomasz Sakiewicz.

Pomysł na aukcję nie przyszedł od razuzawartość zablokowana

Autor: Sylwia Kołodyńska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama