„Nowe Państwo” w obronie życia

MIESIĘCZNIK \ Aborcyjny killing team

numer 2526 - 09.01.2020Kultura

„Hipokryzja proaborcyjnych środowisk jest wyjątkowo widoczna przed świętami. Obrończynie karpi, a w innych sytuacjach także zwierząt futerkowych, można zapytać: na jakiej podstawie uważają, że system nerwowy ryby jest bardziej rozbudowany niż nienarodzonego dziecka? Karp cierpi, a zabijane zastrzykiem w serce czy rozrywane na kawałki dziecko nie?” – pisze w najnowszym numerze „Nowego Państwa” jego redaktor naczelna Katarzyna Gójska.

Mówiąc zupełnie wprost – dla środowisk popierających aborcję brzydkie jest niemowlę przy piersi mamy, a nie wymalowany facet w szpilkach z piórami przy zadzie, sunący w pochodzie mu podobnych środkiem głównej ulicy miasta” – kontynuuje red. Gójska.

Temat tego numeru poświęcony jest m.in. strategiom, które przybrały środowiska proaborcyjne. Opisane są metody, którymi zachęcają kobiety do zabijania dzieci, ale też konsekwentny przekaz mający obrzydzić macierzyństwo. Uzupełnieniem tego tematu jest niezwykle ważny wywiad redaktor naczelnej z ks. prof. Dariuszem Kowalskim. Polecamy go szczególnie tym, którzy sądzą, że o aborcji wiedzą wszystko.

„Bycie przeciwnikiem aborcji nie potrzebuje wiaryzawartość zablokowana

Autor: Sylwia Kołodyńska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się