Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koniec tygodnia na minusie

Dodano: 28/05/2016 - numer 1430 - 28.05.2016
GIEŁDA \ W Warszawie po dniu przerwy nastąpiły kolejne spadki. Europejskie rynki stoją trochę lepiej. Raport RPP sugeruje utrzymanie deflacji. Europa na minusie – taki był sygnał po godzinie notowań na naszym kontynencie. Nasz rynek, który po dniu przerwy wrócił do pracy, także zniżkował, choć skala wahań indeksu po pierwszej godzinie była niewielka, a WIG20 tuż przed dziesiątą był nawet na symbolicznym plusie. A jak wczoraj wypadła Azja? Azja zakończyła notowania na zielono, a najwięcej zyskał indeks w Hongkongu, bo 0,9 proc. Wzrosty na pozostałych rynkach były niewielkie i oscylowały przeważnie w granicach 0,4 proc. Nieznacznie, bo zaledwie 0,05 proc. stracił rynek w Szanghaju. Azjatyckie wzrosty mogły być odpowiedzią na notowania za Atlantykiem. Rynki w Nowym Jorku zachowały się
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze