Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Gdyby nie kiepskie dane…

Dodano: 30/07/2016 - numer 1484 - 30.07.2016
SUROWCE \ Do południa na rynku powszechna dominacja czerwieni. Potem tendencja spadkowa wcale nie ustała. Martwi coraz bardziej ropa naftowa. Miedź w ciągu dnia była nawet poniżej 220 centów. Po godz. 14.30 wyraźna, choć krótka poprawa. Przedpołudnie na rynku towarowym to kontynuacja spadków. Tracą surowce energetyczne, metale przemysłowe i szlachetne, a także produkty z rynku zbóż i rynku soft. Spadki może nie były bardzo silne, ale ich powszechność musiała budzić obawy. Szczególnie martwić może ropa naftowa, której kurs jest coraz niższy i coraz bliższy poziomowi 40 dol. Tuż po godz. 11 jedna baryłka kosztowała 42,6 dol. dla gatunku brent. Analitycy uważają, że ropa może jeszcze potanieć, choć parę tygodni temu sugerowano jej wzrost do poziomu 65 dol. pod
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze