Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Znowu srebro, znowu złoto

Dodano: 11/08/2016 - numer 1494 - 11.08.2016
SUROWCE \ Metale szlachetne odzyskują blask. Mocny ruch srebra do góry i kurs powyżej 20 dol. Ropa Brent walczy o poziom 45 dol. Miedź także na plusie. Rynek towarowy w godzinach przedpołudniowych to widoczne osłabienie ropy naftowej. Wtorek dla tego surowca był dość spokojny i wydawało się, że może środowy poranek cechować się będzie wybiciem i utrzymaniem kursu powyżej 45 dol. Ropa Brent tuż po godz. 10 traciła jednak ponad 1,2 proc. Wtorkowe zamknięcie na poziomie 44,98 można odczytywać jako dowód, że poziom 45 dol. to jednak zbyt duże ryzyko, a na pewno bardzo istotny punkt. Miedź po godz. 10 zyskiwała 0,7 proc., a wtorek był pewnego rodzaju kontynuacją poniedziałkowego spadku, jaki towarzyszył wtedy całodziennym notowaniom surowca. Przemysłowy metal w dalszym ciągu nie potrafi
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze