Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Na minusie

Dodano: 03/12/2016 - numer 1589 - 03.12.2016
GIEŁDA \ Koniec tygodnia bez euforii. Warszawa na minusie. Europa wyraźnie mocniej. Dane z USA symbolicznie wpłynęły na notowania. Po pierwszej godzinie handlu cała Europa była czerwona. Nawet warszawski parkiet, który długo się przed tym bronił, parę minut po godz. 10 znalazł się na niewielkim minusie. Sygnał, jaki dotarł z azjatyckich rynków, był jasny. Mocne, bo procentowe spadki w Hongkongu, Sydney i na parkiecie chińskim nie mogły pozostać niezauważone. Rynkom nie pomagały także dane za III kwartał ze szwajcarskiej gospodarki, wyraźnie słabsze od rynkowych oczekiwań. Tuż przed godz. 11 na warszawskim parkiecie, gdy indeks symbolicznie wyszedł na plus, mocne wzrosty były udziałem Energi drożejącej o 2,3 proc. i PKO BP zwyżkującego o ponad 1,8 proc., co
     

39%
pozostało do przeczytania: 61%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze