Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Lepiej w drugim segmencie

Dodano: 24/01/2017 - numer 1631 - 24.01.2017
GIEŁDA \ Średnie spółki dźwigają WIG. Niezły KGHM, duża aktywność na Orlenie. Europa po słabym początku lepiej, ale na minusie. Pierwszy tydzień po istotnej zmianie w USA zaczął się dziwnie. Czołowy rynek Azji zakończył notowania na minusie, tracąc ponad 1,2 proc. Inne parkiety regionu zyskały, ale wzrosty były tylko symboliczne. Dzień dla Europy nie zaczął się dobrze. Na parkietach widoczna była dominacja czerwonego koloru, a rynek w Londynie na otwarciu zniżkował o 0,9 proc. Równie kiepsko było we Frankfurcie czy w Paryżu. Warszawa także tydzień rozpoczęła na minusie – po kwadransie WIG20 tracił 0,4 proc. Po godzinie w Warszawie było nieco lepiej. WIG20 tracił 0,1 proc., a rynek ratowały zyskujące PKN Orlen, KGHM i PGNiG. Wzrosty co prawda
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze