Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kolejny rekord WIG20

Dodano: 22/02/2017 - numer 1656 - 22.02.2017
GIEŁDA \ WIG20 z kolejnym rekordem. Bardzo dobrze radził sobie Lotos. W drugiej lidze CD Projekt kosztował ponad 70 zł. Odżyło JSW. Europa po kiepskim poranku z dobrym popołudniem. Europa rozpoczęła drugą sesję w tygodniu czerwonym kolorem. Nasz parkiet był wyjątkiem i po półgodzinie notowań WIG20 oraz mWIG40 zyskiwały na wartości, co na pewno poprawiało nastroje inwestorom. WIG20 zyskiwał 0,25 proc. i był znowu bardzo blisko 2200 pkt. Indeks średnich firm po bardzo zmiennej poniedziałkowej sesji rozpoczął wczorajsze notowania mocnym ruchem w górę – 0,4 proc. Europa traciła, ale trudno tu było dopatrzeć się wpływu Azji. Bo na Wschodzie pomimo dwóch kolorów przeważał zielony, a Nikkei, SHC i KOSPI zyskały na wartości. W Europie przed godz. 10 podano wstępne odczyty lutowych wskaźników PMI
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze