Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Brak kontynuacji

Dodano: 18/08/2017 - numer 1803 - 18.08.2017
GIEŁDA \ Europejska czołówka na lekkim minusie. Warszawa bardziej czerwona. Lepiej w grupie średnich firm. Energetyka z rekordem. Mocny Lotos. Słabe PKN i KGHM. Trudno powiedzieć, jak mocny wpływ na notowania w USA miał opublikowany w środę raport FOMC. Indeks Dow Jones nieznacznie zyskał, przy okazji wracając powyżej poziomu 22 tys. pkt. Podobny, czyli umiarkowany, wzrost widoczny był i na rynku Nasdaq, gdzie wskaźnik Composite zwyżkował o 0,2 proc. Jednak wskaźnik z Wall Street tracił od godz. 18 i zapewne sama publikacja raportu nie miała aż tak znaczącego wpływu na notowania. W czwartek azjatyckie parkiety odnotowały wzrosty, a nieznaczny spadek widoczny był w Tokio. Europa przed godz. 10 nie miała jednolitego trendu. Dominowała czerwień, ale obniżki kursów nie były znaczące, a od
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze