Piast wychodzi z dołka

Dodano: 23/10/2017 - numer 1859 - 23.10.2017
Jeszcze nie wygrywają, ale już punktują. Gliwiczanie pod wodzą Waldemara Fornalika idą w górę. Taki remis to jak zwycięstwo. Piast zaliczył bardzo dobry występ na stadionie czołowej drużyny Lotto Ekstraklasy, która we wcześniejszych sześciu meczach w roli gospodarza odniosła pięć zwycięstw. Gliwiczanie postawili się Zagłębiu Lubin, remisując 2:2. Gola na wagę punktu strzelił co prawda dopiero w doliczonym czasie gry Ekwadorczyk Joel Valencia, ale nie było mowy o szczęściu. W drugiej połowie śląska drużyna dyktowała warunki na boisku i na porażkę po prostu nie zasłużyła.  Widać efekty pracy, jaką już wykonał z zespołem Waldemar Fornalik. Nowy szkoleniowiec w przerwie reprezentacyjnej zabrał zawodników na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia. Wciąż czeka co prawda na pierwsze zwycięstwo