Rywale chwalą tyszan, ale co z tego?

Dodano: 01/11/2017 - numer 1847 - 09.10.2017
Kibicom GKS-u Tychy uciekają marzenia o ekstraklasie. Drużyna poniosła kolejną porażkę i coraz bliżej jej do strefy spadkowej tabeli Nice 1. Ligi. GKS przegrał trzeci raz z rzędu: 0:1 z Górnikiem Łęczna, 2:3 z Pogonią Siedlce, a tym razem 1:2 z Miedzią Legnica.  – Pierwsze 20 minut, w których zdobyliśmy bramkę, było na poziomie. Szybko jednak straciliśmy prowadzenie i to źle na nas zadziałało. Od stanu 1:1 zaczęliśmy grać bardzo nerwowo, notowaliśmy wiele strat w środku pola. W drugiej połowie wszystko się załamało. Jedna kontra Miedzi okazała się zabójcza. Minus dla nas, że nie potrafiliśmy dowieźć do końca nawet remisu. To wpływa na fakt, że nastroje zawodników nie są dobre – stwierdził trener Jurij Szatałow. Po czterech kolejkach tyszanie zajmowali w tabeli Nice 1. Ligi pozycję