Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Ocieplenie na parkiecie

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
GIEŁDA \ Górnictwo po Barbórce na minusie. Europa w dół po słabszych PMI. Poniedziałek zakończył chwilowy czas „smuty” na warszawskim parkiecie. Indeks WIG20 zyskał ponad 0,6 proc., a zielony kolor widoczny był i w pozostałych segmentach rynku. Jednak europejskie parkiety to zdecydowanie wyższe odczyty, co nieco tłumi skalę warszawskiego wzrostu. Udany na świecie początek tygodnia uzupełnił kolejny rekord na nowojorskim parkiecie, gdy tuż po otwarciu DJIA miał 24 534 pkt. Wtorek na azjatyckich parkietach to przewaga czerwonego koloru. Jednak spadki nie były zbyt znaczące, a rynek w Seulu znowu zyskał, umacniając się powyżej poziomu 2500 pkt. Europa po 30 min gry nie poszła w ślady Azji, bo czołowe parkiety notowały dodatni wynik. Trend pierwszych minut nie był jednak zbyt czytelny, a
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze