Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przedświąteczny marazm warszawski

Dodano: 22/12/2017 - numer 1909 - 22.12.2017
GIEŁDA \ WIG20 bez przełomu. Europa po południu z lepszym odczytem. Na GPW mocny Orlen. W drugim segmencie Forte z kolejnym minimum. Obroty bez rewelacji. Dla Europy środek tygodnia był wyjątkowo słaby. Czołowe parkiety dużo straciły na wartości, a najgorzej zaprezentował się rynek we Frankfurcie, gdzie indeks stracił ponad 1,1 proc. WIG20 pomimo politycznych zawirowań na linii Bruksela – Warszawa miał dodatni odczyt – indeks zyskał 0,14 proc. USA zakończyły notowania z korektą, która jednak na tle Europy była bardzo symboliczna. Wczorajsza sesja w Azji stała częściowo pod znakiem decyzji Banku Japonii. Indeks Nikkei stracił 0,1 proc., co jednak nic nie znaczyło przy mocnym, bo wynoszącym 1,7 proc. tąpnięciu w Seulu. Lepiej zaprezentowały się parkiety w Szanghaju i Hongkongu, które jednak
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze