Spartanin drugi

Michał Curzytek zajął drugie miejsce w środowym Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów. Zawodnik wrocławskiego klubu przegrał tylko z Mateuszem Świdnickim. Zawodnik Włókniarza Częstochowa zwyciężył pewnie z dorobkiem 14 punktów. Świdnicki plecy rywala oglądał tylko raz, gdy w 14. biegu przyjechał do mety za Damianem Ratajczakiem z Unii Leszno. Michał Curzytek zawody zakończył z 12 punktami. Junior Betardu Sparty wygrał dwa wyścigi, a trzykrotnie finiszował na drugiej pozycji. Żużlowiec wrocławskiego klubu był jednym z najbardziej efektownie jeżdżących zawodników na torze w Toruniu. Curzytek nawet po przegranych startach nieustępliwie walczył na torze, co pozwoliło mu wywalczyć kilka ważnych oczek. Zacięta walka była o trzecie miejsce. Aż