Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Łukasz Łakomy w Zagłębiu

Dodano: 28/01/2021 - Numer 2846 - 28.01.2021

20-letni środkowy pomocnik trafił do Zagłębia z Legii Warszawa. Umowa Łakomego będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 r.

Łukasz Łakomy jest wychowankiem Wisły Puławy, gdzie występował do 2013 r. Od wiosny sezonu 2013/2014 był już zawodnikiem Legii Warszawa. Pomocnik przechodził przez kolejne szczeble szkolenia w zespole ze stolicy, aż dotarł do drużyny rezerw. W lipcu 2020 r. Łakomy został zgłoszony do rozgrywek PKO Ekstraklasy, a także eliminacji Ligi Mistrzów, jednak nie zdołał zadebiutować w pierwszym zespole Legii Warszawa.

W ostatnich dniach zawodnik przebywał z Miedziowymi na obozie w Turcji, gdzie wraz z całym zespołem przygotowywał się do rundy wiosennej sezonu

     

56%
pozostało do przeczytania: 44%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze