Pewna wygrana Zagłębia

Bardzo dobra gra w obronie i znakomita postawa Marcina Schodowskiego w bramce – to było kluczem do zwycięstwa lubinian nad Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 32:25.

Początek meczu to uważna gra w obronie z obu stron, co było efektem niskiego wyniku. W 10. minucie na tablicy widniało 3:1 dla gospodarzy, którzy wykorzystali grę w przewadze. Dobra postawa w defensywie podparta udanymi interwencjami Marcina Schodowskiego sprawiła, że inicjatywa należała do Miedziowych. Nie minął kwadrans, a o czas dla Piotrkowianina poprosił Bartosz Jurecki. Wskazówki trenera przyniosły efekt i w niespełna trzy minuty przyjezdni zmniejszyli straty do jednego trafienia – 6:5. Później znów do głosu doszli podopieczni Jarosława Hipnera i