Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Dąbrowianki nie chcą się poddawać

Dodano: 19/02/2018 - numer 1955 - 19.02.2018
W meczu dwóch jedynych reprezentantów naszego regionu w Lidze Siatkówki Kobiet BKS Profi Credit Bielsko-Biała nie pozostawił złudzeń MKS-owi Dąbrowa Górnicza, wygrywając gładko w trzech setach. Dąbrowianki walkę nawiązały jedynie w pierwszej partii, którą przegrały do 22. W kolejnych zostały już rozbite przez rywalki do 17 i 13. Tym samym drużyna, która jeszcze w poprzednim sezonie występowała w siatkarskiej Lidze Mistrzyń, na dobre osiadła na dnie klasyfikacji Ligi Siatkówki Kobiet, mając na koncie zaledwie trzy wygrane po 18 kolejkach. – Nie jest tajemnicą, że nasza sytuacja w tabeli jest bardzo trudna. W głowach to wszystko siedzi, ale nie zamierzamy się poddawać. Zostało jeszcze kilka meczów do rozegrania. Obiecuję, że w każdym
     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze