Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Spokojnie i bez wielkiej aktywności

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
GIEŁDA \ WIG20 w południe na plusie. Europa w mieszanych kolorach z mocniejszym Londynem i Paryżem. Na GPW poprawa Lotosu i PKN Orlen. Czwartek przyniósł umocnienie na warszawskim parkiecie i WIG20 po raz trzeci w tygodniu zyskał na wartości. 0,4 proc. jest odczytem zbliżonym do tego z poprzednich dni, a wynik plasował nasz parkiet w kontynentalnej czołówce. Obniżkę odnotowano we Frankfurcie, a wzrosty w Londynie i Paryżu były niższe niż na GPW. USA kończące zmagania to niestety spadek notowań pokazujący, że przełamanie poziomu 25 tys. pkt przez DJIA wydaje się coraz bardziej skomplikowane. Giełdom nie pomógł nawet silniejszy, niż zakładali analitycy Indeks Fed z Filadelfii. Azja ostatnią sesję w tygodniu zamknę?a
     

21%
pozostało do przeczytania: 79%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze