Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Energetyka bez energii

Dodano: 26/05/2018 - numer 2035 - 26.05.2018
GIEŁDA \ Warszawa na plusie w połowie dnia. Europa lepiej. Frankfurt przez chwilę powyżej 13 tys. pkt. Na GPW bez aktywności ze słabą energetyką. Play z rocznym minimum. Czwartek na GPW nie rozczarował aż tak bardzo. WIG20 wzrósł o 0,2 proc., ale na początku notowań indeks zyskiwał ponad 1 proc. Wpisywało się to w europejski scenariusz, gdzie początek dnia był obiecujący, ale koniec nie potwierdził tej tendencji. Czołowe indeksy straciły wyraźnie, a londyński FTSE oddalił się od niedawnego rekordu. Czwartek za Atlantykiem to nieznaczne spadki niwelujące ostatnią poprawę. Notowaniom towarzyszyły słabsze, niż oczekiwali analitycy, odczyty z gospodarki –- wzrost zasiłków oraz spadek sprzedaży nieruchomości. Wczoraj Azja zakończyła dzień nieznacznym wzrostem w Tokio i spadkami na parkietach w
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze