Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

WIG20 w walce o 2300 pkt

Dodano: 31/07/2018 - numer 2090 - 31.07.2018
GIEŁDA \ Azja była na lekkim minusie. Europa w połowie sesji podobnie. Na GPW słabo wypadły JSW i KGHM, niezłe notowania miał sektor paliwowy. Indeks małych firm chwilowo powyżej 13 tys. pkt. Na giełdach azjatyckich dominował kolor czerwony. Nikkei zakończył dzień ze spadkiem o 0,75 proc., a po godz. 8 na minusie były parkiety w Szanghaju i Hongkongu. To wszystko wraz z tradycyjnym brakiem istotnych danych nie wydawało się dobrym sygnałem dla Europy, zwłaszcza że czerwony kolor pozostał do końca na obu parkietach. Początek dnia potwierdził te obawy, bo czerwień dominowała na większości parkietów. WIG20 po kwadransie gry tracił 0,4 proc., a równie kiepska atmosfera widoczna była w Paryżu i Londynie. Pół godziny później indeks znalazł się na plusie, zyskując prawie 0,3 proc. Dobry początek
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze