Piast może się podobać

Dodano: 01/08/2018 - numer 2091 - 01.08.2018
Najpierw było 2:1 w Sosnowcu z Zagłębiem, a następnie 2:0 w Szczecinie z Pogonią. Gliwiczanie, którzy wiosną do ostatniej kolejki drżeli o utrzymanie, świetnie rozpoczęli nowy sezon.   Hasło „nie lubię poniedziałków” w przypadku Piasta Gliwice nie ma racji bytu. Drużyna z ul. Okrzei właśnie w ten dzień tygodnia rozegrała dwa pierwsze mecze sezonu i zeszła z boiska z tarczą. Droga do trzech punktów dwukrotnie była jednak zgoła odmienna. W Sosnowcu podopieczni Waldemara Fornalika do przerwy przegrywali 0:1 i w drugiej połowie musieli odwrócić losy spotkania. W Szczecinie z kolei już po 11 minutach prowadzili 2:0, a potem mogli tylko kontrolować przebieg boiskowych zdarzeń. Lepiej na starcie sezonu