Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Czas na ściganie!

Dodano: 01/09/2018 - numer 2117 - 01.09.2018
Przed nami dwie duże żużlowe imprezy na Stadionie Śląskim. Za dwa tygodnie odbędzie się tam finał indywidualnych mistrzostw Europy, a już dziś – towarzyski mecz Polska kontra reszta świata. Żużel wraca do „Kotła Czarownic” po 15 latach przerwy. Po raz ostatni gościł tam w 2003 r., gdy w Chorzowie odbyły się prestiżowe zawody z cyklu Grand Prix. Dziś o godz. 15.30 rozpocznie się mecz Polska–reszta świata, który dla podopiecznych trenera Marka Cieślaka będzie ostatnim w tym roku. Biało-Czerwoni wystąpią w składzie: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik i Kacper Woryna. Trenerem drużyny reszty świata będzie Zenon Plech. Wystawi skład złożony z takich gwiazd jak Chris Holder, Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Žagar, Artem Łaguta i Martin
     

58%
pozostało do przeczytania: 42%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze