Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Włosi zbyt silni dla warszawian

Dodano: 19/12/2019 - numer 2512 - 19.12.2019
Zabrakło szczęścia i umiejętności. Debiutująca w Lidze Mistrzów Verva Warszawa Orlen Paliwa przegrała w czterech setach z Perugią w meczu 3. kolejki najważniejszych klubowych rozgrywek Starego Kontynentu. – To był dobry mecz z obu stron. Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni, choć pewnie drużyna z Warszawy nie. Mamy więcej doświadczenia w Lidze Mistrzów niż Verva. Myślę, że to też miało znaczenie – powiedział po meczu zawodnik włoskiej ekipy Wilfredo León Na przyjazd do Warszawy drużyny z Perugii mającej w składzie wiele gwiazd światowego formatu czekało wielu kibiców z całego kraju. Większość chciała zobaczyć w akcji Wilfredo Leóna i trenera Vitala Heynena. Wykupiono ponad 5,5 tys. biletów i spotkanie z trybun obejrzał komplet publiczności. Zdecydowana większość dopingowała gospodarzy,
     

17%
pozostało do przeczytania: 83%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze