Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Spokojnie na parkietach

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
GIEŁDA \ Przez większą część dnia spokojnie na parkietach. WIG20 oscylował blisko zamknięcia. JSW znowu odżyło. W Europie nieco lepiej, a rynkom pomógł indeks ZEW. Wtorek po poniedziałkowym wzroście na większości europejskich parkietów rozpoczął się bardzo spokojnie. Po godzinie handlu wartość większości indeksów tylko nieznacznie różniła się od poziomu zamknięcia. Także Warszawa nie była wyjątkiem i WIG20 przed godz. 10 tracił na wartości kilka punktów. Kolejna godzina to tylko nieznaczne wahania w stosunku do poziomu zamknięcia, a tuż przed 11 indeks wyszedł na symboliczny plus. Rynki azjatyckie, do których dołączyła po dniu przerwy giełda tokijska, zakończyły dzień w różnych nastrojach. Tokio zyskało prawie 1 proc. (Nikkei znowu powyżej 17 000), także SHC zwyżkował, ale parkiety w 
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze