Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dyrektor Gieksy nie mówi o celach

Dodano: 21/07/2018 - numer 2082 - 21.07.2018
Dzisiejszym (godz. 18) domowym meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała drużyna GKS Katowice rozpocznie 12. z rzędu sezon na poziomie pierwszej ligi.   Tak długi pobyt na zapleczu ekstraklasy i rokroczny zawód wywoływany nieudaną walką o awans powoduje, że GKS‑owi może przyświecać tylko jeden cel. Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy klubu, u progu kolejnych rozgrywek nie zamierza jednak składać pochopnych ­deklaracji. – Podjęliśmy ryzyko i dokonaliśmy wielu zmian, bo budujemy nową drużynę. Szukaliśmy przede wszystkim zawodników młodych, którzy dadzą jakość. Musimy jednak też zachować balans i stąd kilku bardziej doświadczonych graczy, jak choćby Mariusz Pawełek. Przy tej skali zmian musimy mieć świadomość, że dobre wyniki mogą dopiero przyjść później. W tej chwili nie możemy więc stawiać
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze